GEZINSBOND DEERLIJK


Bestuur

Stacks Image 105
Voorzitter

Leen Favere
Olekenbosstraat 160 DEERLIJK
tel. 056 77 66 88 0477 42 23 01
voorzitter@gezinsbonddeerlijk.be
Penningmeester

Karl Vandenborre
Engelstraat 25 DEERLIJK
Tel. 056 77 14 00
Karl.vandenborre@telenet.be
Secretaris

Geert Huysentruyt 
Beverenstraat 31 DEERLIJK 
tel. 056 71 14 98 0473 82 50 96 
secretaris@gezinsbonddeerlijk.be
Ledenadministratie

Jan Demeyer
Pontstraat 84 DEERLIJK
Tel. 056 71 70 81 0495 53 59 78
ledenadministratie
@gezinsbonddeerlijk.be
Redactieploeg

redactie@gezinsbonddeerlijk.be

Claudine Naessens
Groeningestraat 17 DEERLIJK redactie@gezinsbonddeerlijk.be
Leen Favere
Olekenbosstraat 160 DEERLIJK
Tel. 056 77 66 88 - 0477 42 23 01
redactie@gezinsbonddeerlijk.be

Luc D'Heedene 
Rozenlaan 16 DEERLIJK
Tel.056 70 28 58 0497 46 53 17
redactie@gezinsbonddeerlijk.be

Geert Huysentruyt 
Beverenstraat 31 DEERLIJK  tel. 056 71 14 98 - 0473 82 50 96 
redactie@gezinsbonddeerlijk.be

Marleen Lippens 
Olmenlaan 4 DEERLIJK 
tel. 056 70 02 00 
redactie@gezinsbonddeerlijk.be

Sarah De Clercq
Pladijsstraat 261 DEERLIJK
minniemouse1502@hotmail.com

Jan Dujardin
Vichtestraat 135 DEERLIJK webmaster@gezinsbonddeerlijk.be

Verantwoordelijken voor onthaal nieuwe gezinnen

Myriam Delporte-Reynaert 

Oudstrijderslaan 17 DEERLIJK
tel. 0476 58 77 06
myriam.reynaert@gmail.com

Gemma Archie

Klauwaertstraat 19 DEERLIJK
tel. 056 70 08 63
archie.gemma@gmail.com

Leen Labeeuw

Rozenlaan 16 DEERLIJK 
tel. 056 70 28 58 
leenlabeeuw
@hotmail.com

Kinderoppasdienst

Myriam Delporte-Reynaert 
Oudstrijderslaan 17 DEERLIJK 
tel. 0499 13 22 14
myriam.reynaert@gmail.com
alle aanvragen enkel online via: www.kinderoppasdienst.be
Verantwoordelijke verhuur ooievaars

Gijs Dumelie 
Stationsstraat 94 DEERLIJK
tel. 0498 34 75 80
annelien.verhelst@gmail.com
Verantwoordelijke gezinsspaarkaarten

Ivan Lecluyse 
Engelstraat 30 DEERLIJK
tel. 056 77 94 83
spaarkaart@gezinsbonddeerlijk.be
Verantwoordelijke spoorwegkaarten

Dorinda Tack
René De Clercqstraat 27 DEERLIJK
tel. 056 70 29 32
lecluyse.nick@skynet.be
Vlaggendrager

Philippe Parmentier
Olekenbosstraat 160 DEERLIJK
tel. 056 77 66 88
Verantwoordelijke Tweedehandsbeurzen

Mieke Vanhoutte
Paanderstraat 149 DEERLIJK
alle inschrijvingen enkel online via de link Eventbrite
Verantwoordelijke wandelclub "maandag"

Lydie Vyncke 
Heestersesteenweg 10 DEERLIJK 
tel. 056 77 95 49
lydie
.vyncke@skynet.be
Verantwoordelijke wandelclub " dinsdag"

Geert Huysentruyt 
Beverenstraat 31 DEERLIJK 
tel. 056 71 14 98 0473 82 50 96 
secretaris@gezinsbonddeerlijk.be
Verantwoordelijke grootouderactie

Ivan Lecluyse
Engelstraat 30 DEERLIJK
tel. 056 77 94 83
ivan.lecluyse1@telenet.be
Verantwoordelijke Breicursus

Myriam Reynaert 
Oudstrijderslaan 17 DEERLIJK 
tel. 0476 58 77 06 
myriam.reynaert@gmail.com
Verantwoordelijke Lijndansen

Jaklien Van Olmen
Bottenhoek 14 DEERLIJK
tel. 056 77 88 43
jaklien.vanolmen@telenet.be
Verantwoordelijke Bloemschikken

Marij Dejonckheere
Boelarestraat 25 bus 102 DEERLIJK
tel. 0472 41 44 67
meie0108@gmail.com
Verantwoordelijke Facebook Gezinsbond Deerlijk

Sarah De Clercq
Pladijsstraat 261 DEERLIJK
minniemouse1502@hotmail.com
Verantwoordelijke website Gezinsbond Deerlijk

Jan Dujardin
webmaster@gezinsbonddeerlijk.be
De lijst van het volledige bestuur
Adriaensen Ludo en Jaklien Van Olmen
Bottenhoek, 14
Deerlijk
056778843

jaklien.vanolmen@telenet.be
Gewest, Seniorenraad
Beke Jurgen en Kathy Naessens
Guido Gezellelaan 68
Deerlijk

0473/852678
jurgen.kathy@telenet.be
Penningmeester Piepjonge
Benoit Filip en Trees D'Heedene
Kapel ter Rustestraat, 31B
Deerlijk
056294083
494153239
benoit.filips@telenet.be


Benoit Willem en Nele Desseyn

St.-Amandusstraat 21
Deerlijk
0491105002
0496122486
willem.benoit@telenet.be

Cheyns Gilbert en Isabel De Lille
Oude Heerweg 40
Deerlijk
056 77 64 53
0474493457
isabeldelille@gmail.com

Claeys Sabine
Pontstraat, 49
Deerlijk
056700652
0478/307848
sabine.claeys@ugent.be

Cremelie Gerard en Agnes
Oliebergstraat, 2
Deerlijk
056777817



Debusschere Niko en Heidi Beke
Hoogstraat 43
Deerlijk
056759439
478274093
apotheek.beke.debusschere@skynet.be

Dejagere André en Nadette
Ververijstraat 7 bus 301
Deerlijk
056778475

dejagere.andre@telenet.be
Cultuurraad
Dejonckeere Marij
Boelarestraat 25 bus 102
Deerlijk
056496610
0472/414467
meie0108@gmail.be

Delbeke Lut en Ivan Matton
Iepersestraat, 50
Harelbeke
056217606
0479/631754
lutdelbeke@hotmail.com

Deleersnyder Kurt en Evelyn Verhoye
Krekelheedstraat,1
Vichte(8570)
0497624444
0497589960
kurt.deleersnyder@telenet.be
Voorzitter Piepjonge
Delporte Etienne en Myriam Reynaert
Oudstrijderslaan, 17
Deerlijk
0485/436790
0499/132214
etienne.delporte@telenet.be myriam.reynaert@gmail.com
Kinderoppasdienst
Demeyer Jan en Miejef Naessens
Pontstraat 84
Deerlijk
056717081

jdemeyer@telenet.be
Ledenadministratie, Sinterklaasverantwoordelijke
Dewaele Joseph en Roos Demets
Oude Heerweg, 118
Deerlijk
056778051
0477 296900
cpz@telenet.be

Dujardin Jan en Benedicte Berton
Vichtestraat 135
Deerlijk

0478/235023
benedicteberton@yahoo.com
Voorzitter Bondgenootjes,Webmaster
Dumelie Fienelotte en Messiaen Kevin
Hoogstraat 133
Deerlijk

0474/340079
fienelotte@hotmail.com

Dumelie Gijs en Annelien Verhelst
Stationsstraat 94
Deerlijk

0474/657061
annelien.verhelst@gmail.com
Secretaris Bondgenootjes, Materiaalmeester
D'Heedene Hannes en Sietske Deleersnyder
Lijsterlaan 1
Deerlijk
0479/673940
0495/121487
hdheedene@hotmail.com


D’Heedene Luc en Marleen Labeeuw

Rozenlaan, 16
Deerlijk
056702858
0497/465317
lucdheedene@hotmail.com
Voorzitter JGA, redactie
Furniere Mattias en Sarah De Clercq
Pladijsstraat 261
Deerlijk

0472 57 71 19
mattias.furniere@telenet.be
Facebookverantwoordelijke
Holvoet Trees en Patrick Vanlaere
De Cassinastraat 37
Deerlijk


0486/314068

patrickvanlaere@skynet.be

Huysentruyt Geert en Mieke Lecluyse
Beverenstraat, 31
Deerlijk
056711498
0473/825096
ghuysentruyt@telenet.be
alg. Secretaris, wandelen op dinsdag, redactie
Landré José en Trui Busschaert
Vichteknokstraat 54
Deerlijk

0486/803466
truibus@hotmail.com

Lecluyse Ivan en Frieda Dejager
Engelstraat, 30
Deerlijk
056779483
0478/252409
ivan.lecluyse1@telenet.be
ondervoorzitter, spaarkaart
Lecluyse Nick en Dorinda Tack
René De Clercqstraat 27
Deerlijk
056702932
0475/605598
dorinda.tack@ugent.be
GSM en bioscoop kaarten, spoorwegkaarten
Lecluyse Niko en Karolien De Bruyn
Pontstraat 46
Deerlijk
0475710053
0495114121
lecluyse@skynet.be
Secretaris piepjonge
Loosveldt Gino en Gemma Archie
Klauwaardsstraat, 19
Deerlijk
056700863
0478/888245
gino.loosveldt@skynet.be

Maebe Hendrik en Liesbet Adriaensen
Harelbekestraat 85
Deerlijk
56323537
0474/680270
hendrik.maebe@telenet.be

Ockier Alexander en Emily Desmet
Stasegemstraat 7
Deerlijk

0474/365639
emilydesmet@hotmail.com

Parmentier Philippe en Leen Favere
Olekenbosstraat 160
Deerlijk
056776688
0477/422301
0472/612791
leenfavere@hotmail.com
Alg. Voorzitter, Redactie, tweedehandsbeurs,Vlagdrager
Pauwels Jan en Tina Colle

Deerlijk
056725985
0475/617762
jan@cdesign.be

Rouquart Didier
Paanderstraat, 23
Deerlijk
056329310
0476/877550
Didier.Rouquart@telenet.be

Scherpereel Gerard en Ann
Bontestierstraat, 5
Deerlijk
056710428
0497/429761
scherpereelplant@telenet.be

Soenen Diego en Saartje Huybrechts
De Cassinastraat 3
Deerlijk


saartje.huybrechts@gmail.com

Van Nieuwenhuyse Raf en Marie-Aline Sabbe
Zalmstraat, 7
Deerlijk
056775407
0472/478674
rvannieuwenhuyse@telenet.be

Vanbrabandt Freddy en Lydia Cortvriendt
Driesknoklaan, 125
Deerlijk
056719238

Lydia_cortvriendt@hotmail.com

Van Colen Paul en Trees Vannieuwenhuyse
Wagenaarstraat, 148
Waregem
056712985

paul.vancolen@skynet.be

Vandekerckhove Jean-Pierre en Anaïs Galle
Heuvelstraat, 5
Deerlijk
056778471
0478/390289
jp.vandekerckhove@skynet.be

Vandekerkhove Luk en Rosa Defoordt
Oliebergstraat, 7
Deerlijk
056329010
0496/238239
luk.vandekerkhove@skynet.be

Vandenberghe Jeroen en Wendy Veys
Zandstraat 3
Deerlijk

0494/494494
info@jv-security.be
penningmeester Bondgenootjes
Vandenborre Karl en Els Ravelingien
Engelstraat, 25
Deerlijk
056771400
0475/551455
karl.vandenborre@telenet.be
algemeen penningmeester
Vandendriessche Maria
Klijtstraat, 51
Deerlijk
056778506



Vandermarliere Rik en Betty Bossuyt
Droogtestraat, 7
Deerlijk

0472/365520
vdmrik@skynet.be
Fotograaf
Vandommele Egied en Myriam Sablain
Beverenstraat 22 bus 2.01
Deerlijk
056716808
0478/491533
egied.vandommele@skynet.be

Vaneeckhout Geert en Claudine Naessens
Groeningestraat, 17
Deerlijk
056704625
0476/371939
dine.naessens@telenet.be
Redactie
Vanessche Benny en Mieke Vanhoutte
Paanderstraat, 149
Deerlijk
056705962
0472/577366
benny.vanessche@telenet.be
Tweedehandsbeurs
Vanhauwaert Greta en Peter Cocquyt
Veldstraat, 8
Deerlijk
056778156

greta.vanhauwaert@telenet.be

Van Ryckeghem André en Marleen Terryn
Blauwvoetstraat, 2
Deerlijk
056327077
0478/567639
mar.ter@telenet.be

Veys Billy en Trees Delbeke
Klijtstraat, 119
Deerlijk
056776305
0477/279209
veysbilly@gmail.com


Veys Eric en Lydie Vyncke

Heestertsesteenweg, 10
Deerlijk
056779549
0477/684781
lydie.vyncke@skynet.be
Wandelen op maandag
Veys Pieter en Eline Ryckebosch
Braamakkerstraat 81
Deerlijk
056776305

veyzie@gmail.com

Wastijn Johan en Marleen Lippens
Olmenlaan, 4
Deerlijk
056700200
0474/302131
marleenlippens@belgacom.net
Redactie