bestuur
Stacks Image 105
Voorzitter
Luc D'Heedene
Rozenlaan 16 DEERLIJK
tel. 056 70 28 58
voorzitter@gezinsbonddeerlijk.be
Secretaris & Ledenadministratie
Geert Huysentruyt
Beverenstraat 31 DEERLIJK
tel. 056 71 14 98 gsm 0473 82 50 96
secretaris@gezinsbonddeerlijk.be
Kinderoppasdienst
Myriam Delporte-Reynaert
Oudstrijderslaan 17 DEERLIJK
tel. 0476 58 77 06
etienne.delporte@telenet.be
Verantwoordelijke verhuur ooievaars
Gijs Dumelie
annelien.verhelst@gmail.com
Redactieploeg "Het Bondje"
Luc D'Heedene
Geert Huysentruyt
Leen Favere
Olekenbosstraat 160 DEERLIJK
tel. 056 77 66 88
redactie@gezinsbonddeerlijk.be
Claudine Naessens
Groeningestraat 17 DEERLIJK
redactie@gezinsbonddeerlijk.be
Marleen Lippens
Olmenlaan 4 DEERLIJK
tel. 056 70 02 00
redactie@gezinsbonddeerlijk.be
Verantwoordelijken voor onthaal nieuwe gezinnen
Myriam Delporte-Reynaert
Oudstrijderslaan 17 DEERLIJK
tel. 0476 58 77 06
etienne.delporte@telenet.be

Gemma Archie
056700863

Leen Labeeuw
Rozenlaan 16 DEERLIJK
tel. 056 70 28 58
Verantwoordelijke gezinsspaarkaarten
Ivan Lecluyse
Engelstraat 30 DEERLIJK
tel. 056 77 94 83
spaarkaart@gezinsbonddeerlijk.be
Verantwoordelijke voor artikels in
Info Deerlijk en Gemeentenieuws

Claudine Naessens
redactie@gezinsbonddeerlijk.be
Verantwoordelijke sponsoring voor
Info Deerlijk en Het Bondje

Luc D'Heedene
Verantwoordelijke Tweedehandsbeurzen
Mieke Vanhoutte
Paanderstraat 149
vanhoutte149@gmail.com
Vlaggendrager
Jozef Labeeuw
Klijtstraat 51 DEERLIJK
tel. 056 77 85 06
Verantwoordelijke wandelclub "maandag"
Lydie Vyncke
Heestersesteenweg 10 DEERLIJK
tel. 056 77 95 49
Verantwoordelijke wandelclub " dinsdag"
Geert Huysentruyt
Beverenstraat 31 DEERLIJK
tel. 056 71 14 98 gsm 0473 82 50 96
secretaris@gezinsbonddeerlijk.be
Verantwoordelijke grootouderactie
Ivan Lecluyse
Engelstraat 30 DEERLIJK
tel. 056 77 94 83
Verantwoordelijke website Gezinsbond Deerlijk
Jan Dujardin
webmaster@gezinsbonddeerlijk.be
De lijst van het volledige bestuur
 
Adriaensen Ludo en Jaklien Van Olmen Bottenhoek, 14 Deerlijk 056778843 jaklien.vanolmen@pandora.be
Beke Jurgen en Kathy Naessens Otegemsesteenweg 31 Deerlijk 0473852678 0473 60 99 17 jurgen.kathy@telenet.be
Benoit Filip en Trees D'Heedene Kapel ter Rustestraat, 31B Deerlijk 056294083 benoit.filips@telenet.be
Benoit Willem en Nele Desseyn St.-Amandusstraat 21 Deerlijk 0491105002 0496122486 willem.benoit@telenet.be
Cheyns Gilbert en Isabel De Lille Oude Heerweg 40 Deerlijk 056 77 64 53 isabeldelille@gmail.com
Claeys Sabine Pontstraat, 49 Deerlijk 056700652 0478/307848 sabine.claeys@ugent.be
Cremelie Gerard en Agnes Oliebergstraat, 2 Deerlijk 056777817
Debusschere Niko en Heidi Beke Hoogstraat 43 Deerlijk 056759439 478274093 apotheek.beke.debusschere@skynet.be
Dejagere André en Nadette Ververijstraat 7 bus 301 Deerlijk 056778475 dejagere.andre@telenet.be
Dejonckheere Marijke Braamakkerstraat 19 8540 Deerlijk 056496610 0472414467 meie0108@gmail.com
Delbeke Lut Iepersestraat, 50 Harelbeke 056217606 0479/631754 lutdelbeke@hotmail.com
Deleersnyder Kurt en Evelyn Verhoye Krekelheedstraat,1 Vichte(8570) 0497624444 0497589960 kurt.deleersnyder@telenet.be
Deleersnyder Sietske Ververijstraat 2 bus 202 Deerlijk 0479/673940 deleersnydersietske@hotmail.com
Deloor Agnes Fabiolapad, 1 Deerlijk 056701221
Delporte Etienne en Myriam Reynaert Oudstrijderslaan, 17 Deerlijk 0485/436790 0499/132214 0476/587706 etienne.delporte@telenet.be myriam.reynaert@gmail.com
Demeulemeester Dominique Waregemstraat 44 Deerlijk 056325801 0472/577453 dem.dom@telenet.be
Demeyer Jan en Miejef Naessens Pontstraat 84 Deerlijk 056717081 jdemeyer@telenet.be
Deseyn Dietlinde en Geert Dhuyvetter Otegemstraat 7 Vichte 0479/342940 geert.dietlinde@telenet.be
Dewaele Joseph en Roos Demets Oude Heerweg, 118 Deerlijk 056778051 0477 296900 cpz@telenet.be
Dujardin Jan en Benedicte Berton Vichtestraat 135 Deerlijk 0478/235023 benedicteberton@yahoo.com
Dumelie Fienelotte Stationsstraat 67 Deerlijk 0474/340079 fienelotte@hotmail.com
Dumelie Gijs en Annelien Verhelst Stationsstraat 114 Deerlijk 0474/657061 annelien.verhelst@gmail.com
D'Heedene Hannes en Sietske Deleersnyder Lijsterlaan 1 Deerlijk 0495/121487 hdheedene@hotmail.com
D’Heedene Luc en Marleen Labeeuw Rozenlaan, 16 Deerlijk 056702858 0497/465317 lucdheedene@hotmail.com
Grymonpon Marianne en Danny Decock G. Gezellelaan, 111 Deerlijk 056323280 marianne.grymonpon@telenet.be
Holvoet Trees en Patrick Vanlaere De Cassinastraat, 25 Deerlijk 0486/314068 patrickvanlaere@skynet.be
Huysentruyt Geert en Mieke Lecluyse Beverenstraat, 31 Deerlijk 056711498 0473/825096 ghuysentruyt@telenet.be
Labeeuw Jozef en Maria Vandendriessche Klijtstraat, 51 Deerlijk 056778506
Landré José en Trui Busschaert Vichteknokstraat 54 Deerlijk 0486/803466 truibus@hotmail.com
Lecluyse Ivan en Frieda Dejager Engelstraat, 30 Deerlijk 056779483 0478/252409 ivan.lecluyse1@telenet.be
Lecluyse Nick en Dorinda Tack René De Clercqstraat 27 Deerlijk 056702932 0475/605598 dorinda.tack@ugent.be
Lecluyse Niko en Karolien De Bruyn Pontstraat 46 Deerlijk 0475710053 0495114121 lecluyse@skynet.be
Loosveldt Gino en Gemma Archie Klauwaardsstraat, 19 Deerlijk 056700863 0478/888245 gino.loosveldt@skynet.be
Maebe Hendrik en Liesbet Adriaensen Harelbekestraat 85 Deerlijk 56323537 0474/680270 hendrik.maebe@telenet.be
Ockier Alexander en Emily Desmet Stasegemstraat 7 Deerlijk 0474/365639 emilydesmet@hotmail.com
Parmentier Philippe en Leen Favere Olekenbosstraat 160 Deerlijk 056776688 0472/612791 leenfavere@hotmail.com
Pauwels Jan en Tina Colle H. Consciencelaan, 1 Deerlijk 056725985 0475/617762 jan@cdesign.be
Rouquart Didier Paanderstraat, 23 Deerlijk 056329310 0476/877550 Didier.Rouquart@telenet.be
Scherpereel Gerard en Ann Bontestierstraat, 5 Deerlijk 056710428 0497/429761 gerard.scherpereel@euphonynet.be
Soenens Jan en Annelies D'haese Kerkplein 13 Deerlijk 56443130 janelies.soenens@telenet.be
Van Nieuwenhuyse Raf en Marie-Aline Sabbe Zalmstraat, 7 Deerlijk 056775407 0472/478674 rvannieuwenhuyse@skynet.be
Vanbrabandt Freddy en Lydia Cortvriendt Driesknoklaan, 125 Deerlijk 056719238 Lydia_cortvriendt@hotmail.com
Van Colen Paul en Trees Vannieuwenhuyse Wagenaarstraat, 148 Waregem 056712985 paul.vancolen@skynet.be
Vandekerckhove Jean-Pierre en Anaïs Galle Heuvelstraat, 5 Deerlijk 056778471 jp.vandekerckhove@skynet.be
Vandekerkhove Luc en Rosa Defoort Oliebergstraat, 7 Deerlijk 056329010 0496/238239 luk.vandekerkhove@scarlet.be
Vandenbergh Kenneth en Eef Meerschman Hippodroomstraat 41 Waregem 0484/642159 kennethvdbergh@gmail.com
Vandenberghe Jeroen en Wendy Veys Zandstraat 3 Deerlijk 0494/494494 info@jv-security.be
Vandenborre Karl en Els Ravelingien Engelstraat, 25 Deerlijk 056771400 0475/551455 karl.vandenborre@telenet.be
Vanderbeken Jules Merellaan, 6 Deerlijk 056704199
Vandermarliere Rik en Betty Bossuyt Droogtestraat, 7 Deerlijk 056718309 0472/365520 vdmrik@skynet.be
Vandommele Egied en Myriam Sablain Blauwvoetstraat, 1 Deerlijk 056716808 0478/491533 egied.vandommele@skynet.be
Vaneeckhout Geert en Claudine Naessens Groeningestraat, 17 Deerlijk 056704625 0476/371939 geert.vaneeckhout@telenet.be
Vanessche Benny en Mieke Vanhoutte Paanderstraat, 149 Deerlijk 056705962 0472/577366 benny.vanessche@telenet.be
Vanhauwaert Greta en Peter Cocquyt Veldstraat, 8 Deerlijk 056778156 greta.vanhauwaert@telenet.be
Van Ryckeghem André en Marleen Terryn Blauwvoetstraat, 2 Deerlijk 056327077 0478/567639 mar.ter@telenet.be
Verledens Tino en Patricia Coussens Schoolstraat 4 Deerlijk
Veys Billy en Trees Delbeke Klijtstraat, 119 Deerlijk 056776305 0477/279209 veysbilly@gmail.com
Veys Eric en Lydie Vyncke Heestertsesteenweg, 10 Deerlijk 056779549 0477/684781 lydie.vyncke@skynet.be
Veys Pieter en Eline Ryckebos  Braamakkerstraat 81 Deerlijk  056 77 63 05 
veyzie@gmail.com
Viaene Pol Pontstraat, 94 Deerlijk 056775902
Wastijn Johan en Marleen Lippens Olmenlaan, 4 Deerlijk 056700200 0474/302131 marleenlippens@belgacom.net